Кратко описание:
Детайли за продукта
Етикети на продукти
ЧИСТО НОВ АВТОМАТИЧЕН КОМПРЕСОР ЗА КЛИМАТИК
Тип част: Компресори за климатици
Размери на кутията: 250*220*200 мм
Тегло на продукта: 5~6 кг
Време за доставка: 20-40 дни
Гаранция: Безплатна 1 година гаранция с неограничен пробег
ПАРАМЕТРИ НА ПРОДУКТА
Модел №
Приложение
Mitsubishi Colt (5 бр.)
Напрежение
DC12V
OEM №
АКЦ200А080А
Параметри на ролката
5PK/φ90.6MM
Снимка на продукта
Параметри на продукта
Модел №
Приложение
Mitsubishi Colt 1.6L (4 бр.)
Напрежение
DC12V
OEM №
Параметри на ролката
4PK/φ90.6MM