Кратко описание:
Детайли за продукта
Етикети на продукти
ЧИСТО НОВ АВТОМАТИЧЕН КОМПРЕСОР ЗА КЛИМАТИК
Тип част: Компресори за климатици
Размери на кутията: 250*220*200 мм
Тегло на продукта: 5~6 кг
Време за доставка: 20-40 дни
Гаранция: Безплатна 1 година гаранция с неограничен пробег
Параметри на продукта
Модел №
Приложение
Suzuki Wagon R 2005
Напрежение
DC12V
OEM №
Параметри на ролката
4PK/φ93MM
Снимка на продукта
Параметри на продукта
Модел №
Приложение
Сузуки Джимни
Напрежение
DC12V
OEM №
Параметри на ролката
4PK/φ110MM